Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

piątek, 19. październik 2012, 18:52

bractwo czystosci a siewca zła

mianowicie mam takie pytanie mam juz kullt bractwa czystosci zrezygnowałem z zawodu uzdrowiciela i zaczełem pracować nad siewcą zła wszystko fajnie jest tylko nie wiem czemu alle moge robic niszczyciele alle nie mogę wziąśc misji na kata moze wie ktoś dla czego ??

Miejsce zamieszkania: Posiadłość Wirgold

Zawód: geolog/jubiler/uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

3

sobota, 20. październik 2012, 11:58

Witaj Nec,
jeśli swoją docelową reputacją chcesz uczynić Siewców Zla, to zawód kata będziesz mógł pobrać dopiero wtedy, kiedy zbijesz reputację Bractwa do zera (repkę zbijasz robiąc niszczyciele). Jeśli jesteś w trakcie misji "W imię Dobra" również nie jest możliwe pobranie zawodu kata. Pisałam na ten temat TUTAJ i TUTAJ.

Pozdrawiam.
To sztuka! Tyle postaci na scenie ma materiał do gadania o tym, że autor nie ma nic do powiedzenia.
Duszołap też była kobietą 8)