Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

sobota, 7. wrzesień 2013, 20:27

Amulet Złotopiórego Covrusa

Przeglądałem sobie ostatnio nieotrzymane osiągnięcia i natrafilem na "Właściciel złotopiórego covrusa", Przywołaj złotopiórego covrusa [8] za pomocą amuletu, który można zdobyć po ukończeniu misji «Złote pióro»

Moje pytanie, czy ta misja jest na polskim serwerze i gdzie tą misję zdobyć? ?(

Miejsce zamieszkania: Wilcze Pustkowie

Zawód: Rybak/Czarodziej/Włamywacz

• Wyślij wiadomość

2

sobota, 7. wrzesień 2013, 20:35

Misja na razie niedostepna na PL. Info o tym bedzie w Newsach.

3

sobota, 7. wrzesień 2013, 20:53

można go przywołać już, ja to zrobiłem, przywołaj normalną wersję i użyj rogu :)

4

poniedziałek, 9. wrzesień 2013, 03:15

@malany
Tutaj pytanie brzmiało czy jest misja żeby zrobić osiągnięcie a odpowiedź brzmi nie :P Ale fakt przywołać za pomocą rogu można tego covrusa jeśli ktoś ma taki kaprys i róg
Życie i gra... dla niektórych granica jest cienka i dawno ją zatarli :) Smutne... 8|

5

poniedziałek, 9. wrzesień 2013, 05:47

Jezeli chodzi juz o covrusa to bedzie on miał 3 wersje ostatnia wersja bedzie to dla 16 leveli tylko nim dolecą na twierdze dla poziomów 16-20 jak coś:) Oczywiście w niedalekiej przyszłości haha... Reszte sie dowiecie od mentorów i strazniów ja tylko odchyliłem rąbka tajemnicy żeby kazdy mądruś który myślał ze ptaszek ten nie ma przyszłości przed sobą i zaczą robić msje na ptica na prewodie...

6

poniedziałek, 9. wrzesień 2013, 07:24

dziękuję za odpowiedzi :) czyli jak zawsze Cierpliwość jest złotem :)

7

środa, 2. październik 2013, 14:35

ok jest misja :) mam pytanie
"Zdobywając surowce, zbierz po 5 elementów pierwotnej wody, pierwotnego ognia,­ pierwotnej ziemi. Polując na gorgulie i rozwścieczone gorgulie, zdobądź 5­ elementów pierwotnego powietrza. Polując na gungi, zbierz 5 elementów­ pierwotnego Chaosu. Polując na wilki waldagory, zbierz 5 elementów pierwotnej­ przyrody. Zwyciężając na Arenie, zdobądź 5 elementów pierwotnego gniewu.­ Przeprowadź eksperymenty z Elcką Kostką i różnymi pierwotnymi istotami, i­ otrzymaj po 5 elementów pierwotnego światła i pierwotnego mroku. Po zebraniu­ wymaganej ilości elementów wróć do czarnoksiężnika. Istoty takie możesz­ odkupić od innych graczy."

1. Z jakich surowców można zdobyć elementy wudy, ognia i ziemi.
2. Czy ktos zna przepisu na elementy światła i mroku?

Versager  Eventyr [12] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Posiadłość w Królewskim Grobowcu

Zawód: Zielarz/Alchemik/Uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

8

środa, 2. październik 2013, 15:21

Witam

W dwóch pierwszych komentarzach pod newsem o misji podałam linki do opisów dla ludzi i magmarów.

Tam znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

http://www.mentorzy.info/index.php/misje…vl-7#zlotepioro

9

środa, 2. październik 2013, 15:34

na pytanie 1 odpowiedzi nie ma, wykopalem juz od wczoraj chyba ze 100 kamieni i nic... żadnego elementu, a jak lałem gorgulie na tęczy to z co 3 wypadało